INFO & KONTAKT

Seneste nyt

​​Med virkning fra den 1. marts 2017 har RK Plast A/S fået ny ejer, RK Group A/S.


Klik her for at s​e pressemeddelse

Kontaktpersoner​

Her ses en liste over vores kontaktpersoner i firmaet.​

Salg og kunder, OEM

Morten Primdal,

Adm. Direktør
E-mail: morten@rkplast.dk

RK BioElements

Erik K. Nielsen
International Sales Manager, RK BioElements
E-mail: erik@rkplast.dk

Ordrebehandling

Irene Sørensen
E-mail: irene@rkplast.dk

Kvalitet

Vivian Søndergaard, Kvalitetschef
E-mail: vivian@rkplast.dk

Teknik og projekter

Niels Dolberg
Teknisk chef
E-mail: niels@rkplast.dk

Bogholderi

Mette Haslev
E-mail: mette@rkplast.dk

Bogholderi

Irene Sørensen
E-mail: irene@rkplast.dk

Vi lægger stor vægt på PARTNERSKABSSAMARBEJDE i en åben og ærlig dialog med vore kunder.

​RK Plast A/S • Fabriksvej 10, 7800 Skive • Phone: 97 58 40 55 • Fax: 97 58 40 48 • E-mail: rkplast@rkplast.dk • CVR-nr: 31 61 94 24